Një jetë më shumë (1986) - Watch Online. Directed by Gëzim Erebara

Genres Documentary    
Director        
Writers Gëzim Erebara
Luan Rama
Cast            
Country Albania
Language Albanian
Plot ... search for Një jetë më shumë on IMDb

Streaming resources for this Gëzim Erebara Documentary Movie

 • Nje jete me shume (1986) - YouTube

  Regjia: Gezim Erebara , G. Haxhihyseni Skenari: Luan Rama Muzika: Thoma Simaku Lozin Aktoret: Elert Ajazi , Kristaq Skrami , Enea Zhegu Permbajtja: Gjate nje bombardimi, caku humb prinderit dhe shpetohet nga nje partizan. Bashke me nje shok te tijin, qe imitonte caplinin dhe ...

  http://www.youtube.com/watch?v=KZ-dacXmjMA

 • FILMI "NJE JETE ME SHUME" NGA AKTORET SHQIPTARE - YouTube

  Aktoret Shqiptare ne kete faqe do te gjeni gjitcka per Filmin dhe Aktoret Shqiptare http://www.facebook.com/pages/Aktoret... Filmi "Një jetë më shumë" prodhim i vitit 1986. Regjia: Gëzim Erebara, G. Haxhihyseni, Skenari: Luan Rama, Producent: Shqipëria e re , Muzika: Thoma ...

  http://www.youtube.com/watch?v=6XMKcOpR-Oc

 • Një jetë më shumë (1986) - IMDb

  Directed by Gëzim Erebara, Gavrosh Haxhihyseni. With Elert Ajazi, Kristaq Skrami, Enea Zhegu.

  http://www.imdb.com/title/tt0349890/

 • Një jetë më shumë - Wikipedia

  Filmi "Një jetë më shumë" prodhim i vitit 1986. Regjia: Gëzim Erëbara , Gavrosh Haxhihyseni , Skenari: Luan Rama , Producent: Shqipëria e Re , Muzika: Thoma Simaku .

  http://sq.wikipedia.org/wiki/Nj%C3%AB_jet%C3%AB_m%C3%AB_shum%C3%AB

 • Filma Shqip: NJË JETË MË SHUMË

  Gëzim Erebara, Gavrosh Haxhihyseni (1986) Gjatë një bombardimi, Çaku humb prindërit dhe shpëtohet nga një partizan. Bashkë me një shok të tijin, që imitonte Çaplinin dhe ëndërronte të bëhej artist një ditë, Çaku kërkon partizanin që i shpëtoi jetën derisa e gjejnë.

  http://albfilm.blogspot.com/2009/03/nje-jete-me-shume.html

 • Nje jete me shume | Shqiperia Online

  Nje jete me shume. Filma Shqip. Viti 1986 Skenari: Luan Rama Regjia: Gezim Erebara G. Haxhihyseni Aktore: Flert Ajazi Kristaq Skrami Enea Zhegu Shpetim Shmili etj. ... Perse disa njerez jane shume me joshes dhe simpatike krahasuar me disa te tjere?

  http://www.shqiperiaonline.tv/filma-shqip/nje-jete-me-shume/

 • Një jetë më shumë (1986) - 豆瓣电影

  Një jetë më shumë电影简介和剧情介绍,Një jetë më shumë影评、图片、预告片、影讯、论坛、在线购票

  http://movie.douban.com/subject/5120118/

 • Një jetë më shumë (1986) - Filmweb

  Një jetë më shumë (1986) - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl. Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria.

  http://www.filmweb.pl/film/Nj%C3%AB+jet%C3%AB+m%C3%AB+shum%C3%AB-1986-584634

 • Nje jete me shume - КиноПоиск. Все фильмы ...

  (NJE JETE ME SHUME). Всё о фильме: фотографии, ... Gëzim Erebara, ... Një jetë më shumë Një jetë më shumë, 1986 . Подписка на обновления... Кинокасса США ...

  http://www.kinopoisk.ru/film/76207/

 • filmi-tre-dite-nga-nje-jete-nga-aktoret-shqiptare - YouViddy.com

  FILMI "TRE DITE NGA NJE JETE ... .com/pages/Aktoret-Shqiptare/124863780963185 "Tre ditë nga një jetë" është film shqiptar i prodhuar në vitin 1986 me ... Ifejuari i Flutrës e përgëzon për ndihmesën, por që nuk është plotësish në dijeni të ngjarjes. Mes shumë përpjekjesh ...

  http://youviddy.com/video/w3bwpaeUrRM/filmi-tre-dite-nga-nje-jete-nga-aktoret-shqiptare.html

 • Leonard Bombaj Kjo Nate Sa Nje Jete - World News

  Saturday, 04 October 2014. Leonard Bombaj Kjo Nate Sa Nje Jete. Videos; Video Details; News; Wiki; Images; Related; Collage

  http://wn.com/LEONARD_BOMBAJ_kjo_nate_sa_nje_jete

Those are web search results for "Një jetë më shumë 1986" and may change in time. We are not affiliate with any of these websites. If some of the links harm copyright laws please see our DMCA and Copyright page.

Other movies you might find interesting